مزه – چشیدن برنامه نویسی Android Wear اندروید

مزه – چشیدن: برنامه نویسی Android Wear اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی series اندروید android آموزش

گت بلاگز اخبار اقتصادی و بازرگانی دوگانگی معاملات بازار مسکن در منطقه۲

بازار مسکن منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هم‌اکنون تنوع مطلوبی از انواع فایل‌های فروش آپارتمان را در خود جای داده است. 

دوگانگی معاملات بازار مسکن در منطقه۲

دوگانگی معاملات بازار مسکن در منطقه۲

عبارات مهم : ایران

بازار مسکن منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هم اکنون تنوع مطلوبی از انواع فایل های فروش آپارتمان را در خود جای داده هست.

به گزارش دنیای اقتصاد، منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران جزو معدود مناطقی است که انواع مختلفی از متقاضیان خرید مسکن جهت خرید آپارتمان های مسکونی به آن مراجعه می کنند؛ به عبارت دیگر درحالی که منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران از یک طرف منطقه ای لوکس و کانون تمرکز واحدهای مسکونی بزرگ متراژ و گران قیمت در بعضی محلات محسوب می شود، در بعضی محلات دیگر انواع مختلفی از فایل های فروش واحدهای مسکونی مصرفی و معمولی جهت متقاضیان قابل جست و جو هست. هرچند تقریبا در عمده محلات واقع در منطقه ۲ شهر تهران، ترکیبی از واحدهای مسکونی لوکس و گران قیمت و همچنین آپارتمان های با سطح میانگین رو به بالای قیمت، مناسب تقاضای مصرفی وجود دارد.

به عنوان مثال در یکی از معروف ترین محلات منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران که با عنوان سعادت آباد آشنا می شود در بخش های متفاوت این محله می توان آپارتمان هایی مناسب تقاضای مصرفی یا بر تصویر مناسب تقاضای سرمایه ای یا متقاضیان خرید واحدهای مسکونی لوکس با سطح قیمت بسیار اوج جست و جو کرد؛ همان گونه که در بخش هایی از این محله متقاضیان مصرفی خرید آپارتمان های با سطح قیمت میانگین می توانند اقدام به خرید آپارتمان کنند(نظیر مناطقی همچون شهرک مخابرات و…)، متقاضیان خرید آپارتمان های لوکس هم یکی از مشتریان ثابت خرید آپارتمان در بخش های دیگری از این محله (میدان کاج، بلوار ۲۴ متری و…)هستند.این درحالی است که بعضی دیگر از محلات واقع در این منطقه همچون گیشا، شهرآرا، ستارخان و… مناطق مصرفی تری نسبت به سعادت آباد هستند که بخش قابل توجهی از خریدهای مصرفی متقاضیان مسکن در این مناطق انجام می شود.

دوگانگی معاملات بازار مسکن در منطقه۲

متوسط قیمت هر مترمربع آپارتمان در منطقه دو شهر تهران، هم اکنون ۷ میلیون و ۲۳۵ هزار تومان هست؛ آبان امسال از مجموع ۱۴ هزار و ۷۰۰ معامله خرید مسکن در کل مناطق شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران ۱۴۹۷ فقره معامله در منطقه ۲ به ثبت رسید.

بازار مسکن منطقه ۲ شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران هم‌اکنون تنوع مطلوبی از انواع فایل‌های فروش آپارتمان را در خود جای داده است. 

واژه های کلیدی: ایران | آپارتمان | اخبار اقتصادی و بازرگانی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz