مزه – چشیدن برنامه نویسی Android Wear اندروید

مزه – چشیدن: برنامه نویسی Android Wear اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی series اندروید android آموزش

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی دخالت در پرونده قضایی دارای اشکال است , دادستان پایتخت کشور عزیزمان ا

دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران یا اشاره به پرونده کاووس سیدامامی گفت: بعضی علی رغم اینکه هم پزشکی قانونی و هم قاضی خاص دادسرای جنایی و هم خانو

دخالت در پرونده قضایی دارای اشکال است , دادستان پایتخت کشور عزیزمان ا

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران با اشاره به پرونده کاووس سیدامامی هشدار داد؛ دخالت در پرونده قضایی دارای اشکال است

عبارات مهم : پرونده

دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران یا اشاره به پرونده کاووس سیدامامی گفت: بعضی علی رغم اینکه هم پزشکی قانونی و هم قاضی خاص دادسرای جنایی و هم خانواده متوفی اعلام کرده اند که این عنوان خودکشی بوده هست؛ کماکان فرافکنی و تشکیک می کنند، در واقع این خودکشی رخ داده و در گزارش کالبد شکافی پزشکی قانونی وجود دارد.

به گزارش ایسنا، عباس جعفری دولت آبادی در حاشیه جلسه بررسی آسیب های اجتماعی که با حضور مسئولان دستگاه های اجرایی برگزار شد، در ارتباط با آخرین پرونده جاسوسان محیط زیست اظهار کرد: روز گذشته در این رابطه توضیحاتی ارائه کردیم ولی ذکر چند توصیه در اینجا مورد تاکید هست؛ ابتدا اینکه عده ای گلایه می کنند که مسئول حفظ جان متهمان و زندانیان چه کسی هست، این در حالی است که دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران در تمام زندان ها، قاضی مقیم دارد.

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران افزود: بر تمام زندان ها نظارت های شدیدی صورت می گیرد و به صورت مستمر، مکرر و منظم از زندانها و بازداشتگاه ها دیدار می شود و از طرفی معاونین مکلفند هفته ای یک بار به زندانها سر بزنند و نظارت های مورد نیاز را انجام دهند.

دخالت در پرونده قضایی دارای اشکال است , دادستان پایتخت کشور عزیزمان ا

وی افزود: خودکشی یا فوت متهم در سایر زندان های دنیا نیز وجود دارد؛ ولی اینکه ما بگوییم دستگاه قضایی در این زمینه نظارت نکرده که این فرد خودکشی کرده، خیر، اینگونه نبوده است.

جعفری دولت آبادی بیان کرد: هنگامی که اسناد و تحقیقات به متهم ارائه شد، فرصتی جهت پاسخ خواسته است که تحقیقات به روز بعد موکول شد و چون این فرد ملاحظه کرده که اسناد و اطلاعات زیادی در اختیار سیستم تحقیق کننده قرار گرفته، تصمیم به خودکشی گرفته است و این امر ناشی از عدم نظارت نبوده است.

دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران یا اشاره به پرونده کاووس سیدامامی گفت: بعضی علی رغم اینکه هم پزشکی قانونی و هم قاضی خاص دادسرای جنایی و هم خانو

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: در این مورد هم که می گویند آیا دادستان دیر اطلاع رسانی کرده هست، باید گفت در پرونده های مهم امنیتی، سرنخ های زیادی وجود دارد که با بیان مطالب تحقیقات، آسیب می بیند و عده ای هوشیار می شوند و از طرفی ما زمانی اقدام به اطلاع رسانی می کنیم که به دلایل متقنی برسیم. بنابر این اینگونه نیست که هر کسی دستگیر می شود، ما بلافاصله وظیفه به اطلاع رسانی داریم. البته به خانواده ها اطلاع داده می شود ولی اطلاع رسانی عمومی منوط به صحت تحقیقات، اقرارها و اقناع دادستان از انجام تحقیقات است.

وی تصریح کرد: بعضی علی رغم اینکه هم پزشکی قانونی و هم قاضی خاص دادسرای جنایی و هم خانواده متوفی اعلام کرده اند که این عنوان خودکشی بوده هست؛ کماکان فرافکنی و تشکیک می کنند، در واقع این خودکشی رخ داده و در گزارش کالبد شکافی پزشکی قانونی وجود دارد.

جعفری دولت آبادی با بیان اینکه اظهارنظرهایی که در این رابطه می شود ناشی از بی اطلاعی از امور پرونده هست، گفت: مسئولین و کسانی که در این باب اظهار نظر می کنند، توجه داشته باشند که این عنوان یک پرونده قضایی است و اظهار نظر و دخالت در امر قضایی اشکال دارد.

دخالت در پرونده قضایی دارای اشکال است , دادستان پایتخت کشور عزیزمان ا

دادستان پایتخت کشور عزیزمان ایران تاکید کرد: در مواردی که از مطلبی اطمینان حاصل پیدا کنیم آن را اعلام خواهیم کرد. بنابراین اقدام به انتشار مطالبی که از آن اطلاع ندارید، نکنید. ما از این اتفاق متاسف شدیم، ولی تحقیقات این پرونده ادامه دارد و حداقل بیش از شش ماه بر روی این عنوان بررسی هایی انجام شده است هست. هنگامی که اقدام به دستگیری شد که ضرورت داشت انتقال اطلاعات متوقف شود. بنابراین افراد نباید اظهار نظرهایی مغایر با محتویات پرونده، اقرارات متهم و اسناد موجود در پرونده مطرح کنند. اینکه مطرح می کنند که فلان فرد دستگیر شد و بعدا معلوم می شود که دروغ هست، موجب نگرانی مردم می شود. دستگیری ها بر اساس سلسله مراتب و قانون انجام می شود و دادستان بر این موارد نظارت دارد و از همکاران قضایی خود می خواهم که نظارت های خود بر بازداشتگاه و کلانتری ها را زیاد کردن دهند.

وی در آخر در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا پرونده فساد شهرداری به قوه قضاییه ارسال شده است است یا خیر گفت: بله هم شکوائیه پلیس و هم گزارشی که اخیراً فرستاده بودند به شعب بازپرسی ارجاع کردیم و درحال بررسی هستیم.

دادستان عمومی و انقلاب پایتخت کشور عزیزمان ایران یا اشاره به پرونده کاووس سیدامامی گفت: بعضی علی رغم اینکه هم پزشکی قانونی و هم قاضی خاص دادسرای جنایی و هم خانو

واژه های کلیدی: پرونده | خودکشی | تحقیقات | اطلاعات | قوه قضاییه | دستگاه قضایی | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz