مزه – چشیدن برنامه نویسی Android Wear اندروید

مزه – چشیدن: برنامه نویسی Android Wear اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی series اندروید android آموزش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات حفظ جپاروف اولویت استقلال و شفر!

باشگاه پرسپولیس به خاطر محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی و آخر قرارداد 9،8 بازیکنش، مدت هاست سوژه رسانه هاست و هواداران این تیم بابت تمدید قرارداد ستاره های

حفظ جپاروف اولویت استقلال و شفر!

حفظ جپاروف اولویت استقلال و شفر!

عبارات مهم : ستاره

باشگاه پرسپولیس به خاطر محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی و آخر قرارداد 9،8 بازیکنش، مدت هاست سوژه رسانه هاست و هواداران این تیم بابت تمدید قرارداد ستاره های ارزش دلواپس هستند. در واقع همه نگاه ها به پرسپولیس دوخته شده است و گمانه زنی راجع به تمدید قرارداد ستاره های این تیم ادامه دارد و همین مسئله باعث شده است رسانه ها و فوتبال دوستان از شرایط قرارداد بازیکنان سایر تیم ها از جمله استقلال غفلت کنند.

حفظ جپاروف اولویت استقلال و شفر!

با نگاهی به قرارداد بازیکنان استقلال مشخص می شود که این کلوب هم دردسری مشابه پرسپولیس دارد و عجیب است که این عنوان از چشم رسانه ها و طرفداران تیم استقلال دور مانده هست. شاید بتوان علت این اقبال رسانه ها به بازیکنان قرارداد تمام سرخ ها را اوضاع خاص کلوب پرسپولیس و محرومیت آن بیان کرد ولی با نگاهی به اسم ستاره های قرارداد تمام آبی ها به نظر می رسد مسئولان کلوب استقلال هم کار آسانی جهت تمدید قرارداد بازیکنانشان نخواهند داشت.

پژمان منتظری، سرور جپاروف، علی قربانی، فرشید باقری، وریا غفوری، امید ابراهیمی، لئوناردو پادوانی و سید حسین حسینی، 8 بازیکن آبی پوش هستند که قراردادشان در آخر لیگ هفدهم به آخر می رسد. 8 بازیکنی که حداقل 6 نفرشان در ترکیب فیکس استقلال هستند و قطعا تمدید قرارداد آن ها دغدغه و چالش بزرگی جهت مسئولان کلوب خواهد بود. در این باره شنیده می شود مسئولان کلوب جهت تمدید قرارداد با این نفرات، با وینفرد شفر سرمربی آلمانی ارزش مشورت کرده و او هم جهت تمدید قرارداد اکثر این بازیکنان چراغ سبز نشان داده و بر روی حفظ بعضی از ستاره هایش تاکید خاصی کرده است.

باشگاه پرسپولیس به خاطر محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی و آخر قرارداد 9،8 بازیکنش، مدت هاست سوژه رسانه هاست و هواداران این تیم بابت تمدید قرارداد ستاره های

با نگاهی به اسامی 8 بازیکن قرارداد تمام، به نظر می رسد اوضاع پادوانی مدافع برزیلی استقلال سریعتر از همه مشخص شود، آیا که این بازیکن با توجه به مصدومیت شدیدی که از ناحیه گردن دارد و یک عمل جراحی دیگر نیز باید انجام دهد، احتمالا به این زودی ها شرایط بازگشت به میادین را نخواهد داشت و شاید حتی دیگر نتواند بازی کند. در چنین شرایطی پادوانی به آخر لیست تمدید انتقال یافته خواهد شد و بعد از او نیز به نظر می رسد پژمان منتظری مدافع ملی پوش استقلال با توجه به سن و سال بالایش و این که در فصل جاری هم با چندینه مصدومیت مواجه بوده، به انتهای لیست خواهد رفت.

در واقع اوضاع 2 ستاره از 8 ستاره آبی تا حدودی مشخص است و حالا کلوب باید بین 6 نفر باقی مانده اولویت بندی کرده و سریع مذاکره جهت تمدید را شروع کند تا آن ها با پیشنهاد دیگر تیم ها وسوسه نشوند. بر اساس شنیده ها اولویت کلوب حفظ جپاروف ستاره ازبک، امید ابراهیمی، وریا غفوری و سید حسین حسینی است و در مرحله بعدی نوبت به باقری و قربانی می رسد. با توجه به نتیجه های خوب استقلال در لیگ کشور عزیزمان ایران و آسیا و درخشش بازیکنان این تیم، بازیکنان قرارداد تمام و دیگر ستاره های آبی حسابی زیر ذره بین واسطه ها و رسانه ها قرار دارند و قطعا بعضی از آن ها پیشنهاداتی هم از تیم های داخلی و خارجی دریافت کرده اند.

با در نظر گرفتن این مورد و گران شدن دلار و یورو به نظر می رسد مسئولان استقلال بیشترین چالش و نگرانی را در مذاکره با جپاروف ستاره ازبک خواهند داشت که انصافا یکی از عالی ترین خریدهای خارجی کلوب استقلال بوده هست. گویا شفر هم روی حفظ این بازیکن که به نوعی فرمانده تیمش داخل زمین هست، اصرار و تاکید خاصی داشته و آبی ها اگر می خواهند فصل آینده تیم ارزش مدعی باشد باید هرچه سریع تر اوضاع جپاروف و 7 ستاره دیگرشان را مشخص کنند.

حفظ جپاروف اولویت استقلال و شفر!

روزنامه خراسان

واژه های کلیدی: ستاره | بازیکن | قرارداد | مسئولان | رسانه ها | استقلال | بازیکنان | قرارداد بازیکنان

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz