مزه – چشیدن برنامه نویسی Android Wear اندروید

مزه – چشیدن: برنامه نویسی Android Wear اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی series اندروید android آموزش

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات علت ندارد که فغانی به این زودی خداحافظی کند

کمک‌داور ایرانی در فینال جام جهانی 1994 آمریکا می‌گوید دلیلی ندارد که فغانی به این زودی از داوری کنار بکشد، لیکن هنوز تورنمنت‌هایی بزرگی است که این داور و تیمش

علت ندارد که فغانی به این زودی خداحافظی کند

علت ندارد که فغانی به این زودی خداحافظی کند

عبارات مهم : ایران

کمک داور ایرانی در فینال جام جهانی 1994 آمریکا می گوید دلیلی ندارد که فغانی به این زودی از داوری کنار بکشد، لیکن هنوز تورنمنت هایی بزرگی است که این داور و تیمش می توانند در آن بدرخشند.

محمد فنایی، پیشکسوت داوری که سابقه پرچم زدن و قضاوت در فینال جام جهانی دارد در گفت وگو با ایسنا راجع به عملکرد علیرضا فغانی در جام جهانی 2018 روسیه، بیان کرد: فغانی شروع خوبی را با دیدار آلمان ـ مکزیک داشت. از ابتدا نیز فیفا روی فغانی به عنوان یکی از داوران بزرگ جام حساب کرده بود و به همین علت بازی های بسیار مهم به او داده می شد.

وی افزود: عملکرد فغانی به گونه ای بود که نگاه همه کارشناسان دنیا را به خود خیره ساخت و باعث شد پیشکسوتان داوری دنیا نیز از او به عنوان شانس اول داوری در فینال جام جهانی 2018 روسیه نام ببرند. گر چه این اتفاق نیفتاد و دلایلی غیر از دلایل فنی موجب شد تا پیتانای آرژانتینی فینال را سوت بزند. فغانی عملکرد فوق العاده ای در دیدار برزیل ـ صربستان و آرژانتین و فرانسه داشت که قضاوت بی نقص او در مرحله یک شانزدهم نهایی باعث شد تا او جزو سه داور برتر فیفا قرار بگیرد.

علت ندارد که فغانی به این زودی خداحافظی کند

این پیشکسوت داوری راجع به قضاوت فغانی در دیدار رده بندی، اظهار کرد: علت این که فینال به فغانی نرسید، نوع چیدمان فیفا بر حسب قاره ها بود. بعد از این که تمامی نمایندگان آمریکای جنوبی تا مرحله یک چهارم نهایی از بین بردن شدند و چهار تیم باقی مانده اروپایی بودند، فیفا با گزینش پیتانا جهت داور فینال قصد این را داشت که نگاه روشنی را به آمریکای لاتین دهد و امید آنها را جهت مسابقه های آتی زنده نگه دارد. عملکرد فغانی به گونه ای بود که حتی نیاز به استفاده از کمک داور ویدیویی یا همان VAR نداشت و تصمیم های او بدون غلط گرفته می شد. این که فغانی دیدار رده بندی جام جهانی را سوت زد هیچ چیز از ارزش های او کم نمی کند.

فنایی راجع به نقص های تیم داوری کشور عزیزمان ایران در جام جهانی 2018 روسیه، گفت : اگر تیم داوری ایرادی داشته، این اشکال از هر سه داوری ایرانی بوده و اگر آنها توانسته اند عملکرد خوبی داشته باشند، نشان دهنده این است که هم منصوری و هم سخندان به خوبی توانسته اند فغانی را در تصمیمات و قضاوت هایش یاری کنند. در ابتدا ناهماهنگی هایی دیده می شد ولی به مرور وقت ایرادات این تیم داوری بر طرف شده است در بازی فرانسه و آرژانتین دیدیم که هم داور وسط ما و هم کمک داوران ما به موقع سوت و پرچم زدند. آنها این جام جهانی را با خاطره خوبی ترک خواهند کرد و این خاطرات خوب نشان دهنده انگیزه زیاد آنها از ابتدای مسابقه های بود. چیزی که باعث شد فغانی و کمک هایش بعد از هر بازی بهتر شوند.

کمک‌داور ایرانی در فینال جام جهانی 1994 آمریکا می‌گوید دلیلی ندارد که فغانی به این زودی از داوری کنار بکشد، لیکن هنوز تورنمنت‌هایی بزرگی است که این داور و تیمش

کمک داور ایرانی که سابقه قضاوت در فینال جام جهانی را دارد، راجع به شایعه خداحافظی علیرضا فغانی بعد از جام ملت های آسیا، گفت : به نظر من و بسیاری از داروانی که در جام جهانی حضور داشتند و حتی به گفته خود فغانی فینال حق داوران ایرانی بود. دلیلی ندارد که او به این زودی خداحافظی کند. به هر حال مسابقه های زیادی در آینده پیش رو وجود دارد که فغانی شانس درخشش دوباره در آنها را دارد. البته فوتبال کشور عزیزمان ایران نیز مدیون به چنین داوران با کیفیتی است و باید آنها را تشویق کنند. این وظیفه افرادی فوتبالی کشور عزیزمان ایران است که به گونه ای بتوانند به فغانی و تیمش انگیزه دهند که آماده حضور در تورنمنت های پیش رو باشند.

وی افزود: همچنین باید از فغانی، سخندان و منصوری بعد از بازنشسته شدنشان از داوری در بحث های آموزشی فیفا و AFC استفاده شود. آنها توانایی این را دارند که داورانی هم سطح خود را و یا حتی بالاتر آموزش دهند. البته در کشور ما نیز احترام به داوری باید ساختن فرهنگ شود، لیکن این احترام در آینده، احترام به ورزش و جامعه را به وجود خواهد آورد.

کمک داور سابق کشور عزیزمان ایران در آخر راجع به تفاوت اشتباه های داوران در جام جهانی و لیگ برتر نیز، گفت : جدا از بحث ویدیو چک که جهت نخستین بار در این جام جهانی از آن استفاده شد، اشتباه هایی که به وسیله داوران رخ می دهد سهوی هست. اگر این اشتباه های سهوی به صورت متعدد از یک داور سر بزند، نشان از کیفیت پایین آن داور دارد ولی هنگامی که یک داور در دو مسابقه متفاوت کیفیت بالایی از خود نشان می دهد، نشان از بزرگی او دارد. در کشور ما فشار روی داوری زیاد است و همین باعث از بین رفتن تمرکز آنها می شود. کشور عزیزمان ایران نشان داده است که می تواند داوران خوبی را به جامعه ورزش معرفی کند و اگر این فشارها کاسته شود، ما داوران زیادی در رشته های متفاوت و به خصوص فوتبال در دنیا خواهیم داشت.

علت ندارد که فغانی به این زودی خداحافظی کند

واژه های کلیدی: ایران | قضاوت | داوران | ایرانی | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz