مزه – چشیدن برنامه نویسی Android Wear اندروید

مزه – چشیدن: برنامه نویسی Android Wear اندروید مشاهده دانلود برنامه آموزشی series اندروید android آموزش

گت بلاگز سیاسی کنایه های عضو حزب موتلفه به اصلاح طلبان و روحانی

گزیده گفتگوی نامه‌نیوز با حمیدرضا ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه را در ادامه بخوانید. – اولویت الان مطالبات عمومی مردم است که نامزدها در انتخابات ریاست‌جمهوری مطرح کردند و

کنایه های عضو حزب موتلفه به اصلاح طلبان و روحانی

گزیده گفتگوی نامه نیوز با حمیدرضا ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه را در ادامه بخوانید.

– اولویت الان مطالبات عمومی مردم است که نامزدها در انتخابات ریاست جمهوری مطرح کردند و اگر به این مطالبات جواب داده نشود و دولت جهت برطرف این مطالبات گام برندارد اصل کل نظام با مسئله روبه رو می شود.

– اصولگرایان که دیگر نقشی ندارند. دولت باید جوابگو باشد. الان دولت مستقر دوباره روی کار آمد و تلاش هایش جهت این که در دستگاه اجرایی کشور باقی بماند، جواب داد. اوست که باید پاسخ مطالبات را بدهد.

کنایه های عضو حزب موتلفه به اصلاح طلبان و روحانی

روحانی کدام دست را دراز کرد؟ یک دست را دراز می کند ولی با دست دیگر به همه وزرا و مسئولان دولتی فرمان می دهد که هر کس به من رأی نداد، از بدنه مدیریتی دولت بیرون گذاشته شود. این که دست دادن نشد. دست دادن هنگامی که است که حتی از عنصرهای رقیب در بدنه مدیریتی دولت استفاده کند، نه آن که به وزیر خود بگوید، هر کس به من رأی نداد، از تشکیلات خود اخراجش کنید.

– وزن اصولگرایان در کابینه دوازدهم نسبت به کابینه یازدهم قطعا کمتر می شود. بر خلاف وعده ای که آقای روحانی داد فکر نمی کنم اصلاح طلبان اجازه دهند به وزن اصولگرایان در حد ۱۶ میلیون رأیی که داشتند، توجه شود.

– ممکن است دولتی ها در برابر زیاده خواهی های اصلاح طلبان مقاومتی انجام دهند ولی باید دید این مقاومت چقدر دوام دارد. بالاخره دولتی ها خودشان را مدیون آرای پایگاه اجتماعی اصلاح طلبان می دانند. حالا چقدر بتوانند مقاومت کنند، بستگی به خودشان دارد ولی در مجموع فکر نمی کنم اوضاع اصولگرایان در کابینه بهتر از دولت یازدهم باشد.

– خدمتی که آقای رحمانی فضلی به اصلاح طلبان کرد، فکر نمی کنم حتی خود اصلاح طلبان نیز می توانستند چنین خدمتی را انجام دهند ولی نوعا اصلاح طلبان طوری هستند که اگر انگشت عسلی را هم در دهان ارزش بگذارند، باز گاز می گیرند.

گزیده گفتگوی نامه‌نیوز با حمیدرضا ترقی، عضو ارشد حزب موتلفه را در ادامه بخوانید. – اولویت الان مطالبات عمومی مردم است که نامزدها در انتخابات ریاست‌جمهوری مطرح کردند و

– در مجموع خدمتی که رحمانی فضلی به اصلاح طلبان کرد هیچ کس دیگری انجام نداد.

موتلفه از این انتخابات یارگیری بسیار خوبی کرد و عنصرهای بسیار نخبه در سطوح بالای علمی به حزب گرایش پیدا کردند. باید با برنامه ریزی بتواند این حجم تازه طرفدار را جذب و سازماندهی کند. بنابراین کارش خیلی زیاد و گسترده تر از گذشته می شود.

– این یارگیری تازه حداقلش همان جمعیت طرفدار آقای میرسلیم هست. اینها هم بدنه حزب و هم افراد جدیدی در قشرهای دانشگاهی و نخبه بودند که طرفدار شدند.

– حزب موتلفه اهدافی داشت که تحقق پیدا کرد. چنین توقعی نداشتند که حتما پیروز شوند. از ابتدا هم این مسئله برایشان روشن بود که با وجود مدیر جمهور مستقر که همه امکانات دستش است و از چندین سال قبل دارد روی افکار مردم کار می کند، امکان پیروزی بعید به نظر می رسد.

– کنگره حزب موتلفه هر سه سال یک بار برگزار می شود و گردش نخبگان صورت می گیرد. بنابراین ما هیچ توقفی روی افراد مسن نداشتیم بلکه به طور مرتب شورای مرکزی در حال جوان تر شدن است و افراد تازه وارد تناوب شورای مرکزی و تصمیم گیری می شوند و این فرآیند مطلوبی است که دارد در داخل حزب طی می شود.

کنایه های عضو حزب موتلفه به اصلاح طلبان و روحانی

– طبیعتا گزینش دبیر کل با شورای مرکزی است و آقای میرسلیم بالاترین رأی را در کنگره آورد ولی پذیرفتن مسئولیت دبیر کلی به حضور تمام وقت نیاز دارد. به هر حال هر کسی بخواهد این مسئولیت را بپذیرد، باید فارغ از مسئولیت های دیگر باشد. طبیعتا اگر آقای میرسلیم بخواهد چنین مسئولیتی را بپذیرد که تاکنون نپذیرفته به لحاظ درس و دانشگاه و مسئولیت های دیگری که دارد تمام وقت نمی تواند در حزب باشد. لذا این مسئله (دبیر کلی موتلفه از سوی میرسلیم) شاید در حال حاضر امکان پذیر نباشد.»

منبع : ایسنا

واژه های کلیدی: اصلاح طلبان | اصولگرایان | مرکزی | طرفدار |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz